PK Models - limitované verze modelů Monti System

Výrobci stavebnic a příslušenství, prodejci modelů Monti System.

PK Models - limitované verze modelů Monti System

Příspěvekod Admin » 14 črc 2014 14:23

Výrobce originálních maloseriových verzí modelů využívající jako základ stavebnice Monti System. Kromě modelů Monti System nabízí například sběratelské magnety, stavebnice Škoda Favorit KlikKlak a modely aut v měřítku 1:87 vhodné pro železnici H0.

Firemní stránky: http://www.pkmodels.cz
Admin
Administrátor

To se mi líbí: 0 x
Celkový počet To se mi líbí: 0 x

Re: PK Models - limitované verze modelů Monti System

Příspěvekod PKM » 22 črc 2014 07:40

Chceme moc poděkovat za vznik těchto stránek a ještě více za to,že se tu našel i prostor pro PK/models.
Věříme,že tyto stránky budou velikým přínosem pro stavebnice Monti system a jejich fandy,ať už zkušené monťáky či začínající monťáčky.
Stránky jsou velice pečlivě a bohatě sestaveny a určitě si tu příjde každý na to své,což je opravdu super.
Tento web je v začátcích a proto vás chci všechny jménem PK/models požádat :
-pomáhejme si tu,někdo už je starý mazák v MS a jiný začíná a potřebuje pomoc.
-nehaňme nikomu jeho snahu,první modely májí vždy své chyby a skromnou kvalitu,ale i své kouzlo.Další a další modely budou už lepší a to třeba díky vám,protože podáte pomocnou ruku.
-vyvarujme se zbytečným dohadům a urážkám to k MS opravdu nepatří.
-berte tento web jako jednu velikou rodinu,vždyť většina z vás jsem každý den ráda zavítá.
-čerpejme tu inspiraci,rady,pomáhejme si,nebojte se pochlubit svými výtvory i PK/models se nechá rádo vašimi výtvory inspirovat.

Ještě jednou chceme moc poděkovat adminovi,že na nás myslel.Tyto stánky mají opravdu veliký přínos pro MS
Pokud budete mít dotazy na PK/models,tak je vám velice rádi na těchto stránkách zodpovíme.Nebude to třeba ihned,ale budeme se snažit odpovídat hned jak to půjde.

Tak vám všem přejeme příjmné brouzdání na stránkách MS

PK/models
PKM

To se mi líbí: 0 x
Celkový počet To se mi líbí: 0 x

Zpět na Firmy zabývající se Monti Systemem.