Přestavba Mercedesu Actros L na dráhu

Elektronická vylepšení aut Monti System, například osvětlení, zvukové moduly, přestavby na autodráhu nebo na RC modely.

Přestavba Mercedesu Actros L na dráhu

Příspěvekod model » 20 kvě 2018 21:51

Chtěl jsem Vám ukázat svou přestavbu dvou modelů Mercedes Actros na autodráhu. I když tento typ na okruzích nejezdil,
líbilo se mi modelové zpracování. Koupil jsem si stavebnici zeleného tahače a dal jsem si podmínku zachovat v maximální míře
vše ze stavebnice. Motorové lože, která se vyrábí jako stavebnice pro přestavby modelů v měřítku 1:43 jsem vložil do stávajícího podvozku, který jsem musel pochopitelně vypilovat
a upravit.
Vše doplnil podvozkovou deskou z plastu. V kabině jsem vymodeloval některé doplňky, včetně pilota, vložil síťku z gázy stříknuté černým lakem.
Obtisky jsem použil ze svých zásob, aby auto vypadalo zhruba jako běžné traky.
Černého bratříčka jsem získal ochotou pracovníka firmy, který mi poslal v obálce výlisky. Byl jsem překvapen ochotou.
Do auta jsem vložil in-line motorové lože s motorkem Falcon, opět doplnil interiér a ze zbytků dílů jsem vyrobil brzdové vzduchové válce.
Dekály jsem si nechal udělat podle jezdící předlohy a výsledkem jsou dva krásné truky. Na dráze vypadají famózně, jezdit se musí opatrně, protože
je to vysoká stavba a těžiště je opravdu hodně vysoko.
Jinak jsem si postavil v průběhu let 23 modelů Monti- systém, které jsou ve vitrinách.
Přílohy
IMG_5652.JPG
IMG_5652.JPG (52.52 KiB) Zobrazeno 496 krát
IMG_5708 - kopie.jpg
IMG_5708 - kopie.jpg (55.12 KiB) Zobrazeno 496 krát
IMG_5707 - kopie.jpg
IMG_5707 - kopie.jpg (58.63 KiB) Zobrazeno 496 krát
IMG_5706 - kopie.jpg
IMG_5706 - kopie.jpg (60.26 KiB) Zobrazeno 496 krát
IMG_5704 - kopie.jpg
IMG_5704 - kopie.jpg (52.81 KiB) Zobrazeno 496 krát
model